BMX sacensību riteņbraukšana

Par BMX sacensību riteņbraukšanu

BMX sacensību riteņbraukšana (BMX race) ir olimpiskais sporta veids, kas savu debiju Olimpiskajās spēlēs piedzīvoja 2008.gadā, Pekinā notikušajās Vasaras Olimpiskajās spēlēs. Zīmīgi, ka pirmais Olimpiskais Čempions vīru kategorijā, ir latvietis Māris Štrombergs, kas uzvarēja arī 2012.gada Vasaras Olimpiskajās spēlēs Londonā, kļūstot par divkārtēju olimpisko čempionu.

BMX sacensību riteņbraukšanas pirmie aizmetņi meklējami ap 1970.gadu, kad jaunieši ASV ar velosipēdiem sāka atdarināt savus motokrosa elkus, pašrocīgi arī būvējot dažādas trases, pa kurām braukt. Savukārt Latvijā tas savu popularitāti sāka iegūt ap 1980.gadu.

Šobrīd Latvijā ir ~15 speciāli BMX sacensību riteņbraukšanai paredzētas trases, kurās iespējams aizvadīt sacensības. Tāpat, Latvijā šobrīd ir ap 500 licencētu BMX braucēju dažādos vecumos un meistarības līmeņos.

Par Mārupes BMX klubu


Mūsu treneri

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Dolor sit amet

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Eiusmod tempor

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Consectetur

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Treniņu grafiks

Treniņu grafiku var ietekmēt dažādi faktori, līdz ar to mājaslapā pieejamais grafiks var atšķirties no faktiskā treniņu grafika. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūgums iepriekš sazināties!

Treniņu iespējas


Mūs atbalsta: